Результати IX Всеукраїнської олімпіади з математики

30 травня – 1 червня 2018 року на базі Відокремленого структурного підрозділу – Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» було проведено ІІІ-й етап IX Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Наш навчальний заклад вже вдруге має честь проводити заходи такого рівня. Вперше ми проводили олімпіаду з математики 2010 року (Зазуляк Роман виборов перемогу на І Всеукраїнській олімпіаді з математики 2009 року у м. Вінниці). А 2017 року перемогу здобув студент коледжу Синявський Юрій у м. Києві.

Участь в олімпіаді взяли студенти з 24 областей України. На урочистому відкритті учасників і викладачів вітали директор коледжу, канд. пед. наук Ганна Олексіївна Шемелюк, завідувач кафедри обчислювальної математики і програмування Національного університету «Львівська політехніка», докт. техн. наук, професор Петро Ярославович Пукач, голова журі – доцент кафедри вищої математики Національного університету «Львівська політехніка», канд. фіз.- мат. наук Оксана Григорівна Орищин.

Щиро вітали гостей і художні колективи Національного університету «Львівська політехніка» та коледжу.

Учасникам олімпіади та їх викладачам господарями були організовані та проведені цікаві екскурсії містом Лева; на гарну й добру згадку про Львів гостям подарували пам’ятні подарунки.

Два напружених дні стали для учасників випробуванням на глибину знань, силу волі й великого бажання – стати переможцем.

 

Призерами олімпіади стали:

І місце

Даниленко Олександр  – Коледж транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

 

ІІ місце

Басенко Антон – Харківський радіотехнічний технікум;

Поплавський Владислав – Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій.

 

ІІІ місце

Макущенко Валерія – Машинобудівний коледж Сумського державного університету;

Іваницький Віктор – Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя;

Матвіїв Богдан – Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка».

 

Переможцю та призерам олімпіади були вручені дипломи та грамоти від Міністерства освіти і науки України, Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України, Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та цінні призи.

 

Математика об’єднала всю Україну!

5 9 4 8 7 2 6 1

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *